Blog categories

Comments

ВРУ ВІДПРАВИЛА ЗАКОН ПРО ЦІНОУТВОРЕННЯ У ДОРОЖНЬОМУ БУДІВНИЦТВІ НА ДООПРАЦЮВАННЯ

ВРУ ВІДПРАВИЛА ЗАКОН ПРО ЦІНОУТВОРЕННЯ У ДОРОЖНЬОМУ БУДІВНИЦТВІ НА ДООПРАЦЮВАННЯ

Верховна Рада України відправила на доопрацювання законопроект №2234 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення відповідальності за формування системи ціноутворення у будівництві автомобільних доріг загального користування

Якщо пояснювати просто, то законопроект дозволяє Мінінфрастуктури затверджувати методики та нормативи визначення вартості будівництва автомобільних доріг загального користування з урахуванням галузевої специфіки.

Іншими словами: даний законопроект не вирішує головні проблеми, а лише змінює орган управління. Прийняття закону тільки спростить процеси, але не створить систему кардинальних змін.

Зокрема залишається невирішеною проблема ціноутворення при будівництві та ремонті автомобільних доріг загального користування. Крім того, мова йде фактично про трансфер повноважень від Мінрегіону до Мінінфраструктури без належного правового та функціонального підґрунтя.

В рамках нормотворчої діяльності Всеукраїнська дорожня Асоціація досліджує профільне законодавство та надавала свою оцінку законопроекту ще у січні. Наразі позиція ВДА підтвердилася фактом повернення законопроекту №2234 на доопрацювання.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://vda.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/headers_analitica.png);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}