План заходів

НА 2020 РІК
Сьогодні ми активно впливаємо на дорожню галузь України, організовуємо наймасштабніші в Україні заходи у дорожній індустрії
01
//

Лютий

Стратегічна сессія ВДА (тільки для учасників асоціації)
02
//

Березень

Круглий Стіл присвячений методичним рекомендаціям
03
//

Вересень

ІІ Всеукраїнська дорожня конференція
04
//

Вересень

Author Heavy Expo. Виставка дорожньої техніки
09
//

Жовтень

Стратегічна сессія ВДА (тільки для учасників асоціації)
10
//

Грудень

Регіональний Форум

Очікувані заходи

ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДОРОЖНЬОЇ АСОЦІАЦІЇ
Модуль изображения

II ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ

«ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ В ДОРОЖНІЙ ГАЛУЗІ 2020-2021»

30 ЛИПНЯ 2020, КИЇВ

Найактуальніший форум дорожньої галузі. Професійні знайомства з експертами та актуальна інформація від провідних фахівців зі сфери закупівель.

ОТРИМАТИ КВИТОК

02

2 Всеукраїнська
дорожня конференція

22 ВЕРЕСНЯ 2020, М. КИЇВ, КВЦ ПАРКОВИЙ

II Всеукраїнська дорожня конференція – наймасштабніший захід в дорожній індустрії України.

Найбільш потужна платформа для побудови комунікації між професіоналами, які об’єднуються заради реальних можливостей впливу на галузь. Другий рік поспіль Всеукраїнська дорожня асоціація збирає в 1 день, в 1 місці найбільших провідних

ОТРИМАТИ КВИТОК

2 Autodor
Heavy Expo 2020

22 ВЕРЕСНЯ 2020, М. КИЇВ, КВЦ ПАРКОВИЙ

Виставка дорожньо-будівельної техніки для учасників дорожньої індустрії в рамках ІІ Всеукраїнської дорожньої конференції

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
АРХІВ 2019 РІК

01

1 Всеукраїнська
дорожня конференція

14 березня 2019, Київ

​Мета конференції — створення найбільш сприятливих умов розвитку ринку, сприяння лібералізації та реформуванню дорожнього сектору, захист його прав та інтересів.

227 зареєстрованих учасників, 103 дорожні компанії, 20 керівників регіональних служб автомобільних доріг, 19 мерів міст та голів ОТГ, 15 представників ОДА, 15 спікерів

14 березня 2019 року у м. Києві відбулася І Всеукраїнська дорожня конференція, що стала наймасштабнішею подією у дорожній галузі за останні декілька років.

  • Організатор конференції — Всеукраїнська дорожня Асоціація. Єдина в Україні Асоціація, що об’єднує дорожньо- будівельні компанії, виробників техніки та дорожніх матеріалів.
  •  Учасники — провідні дорожні ремонтно-будівельні компанії, виробники техніки та матеріалів, керівники служб автомобільних доріг в областях, керівники облдержадміністрацій, мери міст та ОТГ, міжнародні фінансові організації, експерти дорожньої галузі.
  • Спікери — профільні народні депутати, заступники міністрів, керівники профільних державних установ, громадських організацій.
ВІДЕО
Изображение
РЕЗОЛЮЦІЯ
Изображение
ФОТО


ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ

«‎Публічні та комерційні закупівлі
в дорожній галузі»

20 Червня 2019, Київ
Всього — 174 учасники, з них 106 приватних компаній, 48 представників замовників та 20 представників центральних органів влади та ОДА.

Учасники Форуму: представники профільних міністерств та центральних органів виконавчої влади, представники обладміністрацій та мерів міст, профільні громадські організації, наукові установи, а також представники дорожнього бізнесу (дорожньо-будівельні компанії, виробники матеріалів та техніки)

ВІДЕО
Изображение
РЕЗОЛЮЦІЯ
Изображение
ФОТО

КРУГЛИЙ СТІЛ

5 вересня 2019, Київ

Круглий стіл щодо впровадження сучасних та екологічних технологій влаштування комунальних доріг

Изображение
РЕЗОЛЮЦІЯ

Стратегічна сессія
Учасників Всеукраїнської дорожньої Асоціації

20-21 вересня 2019
Изображение
ФОТО


Західноукраїнський Форум

“Розвиток та безпека
місцевих доріг”

5 грудня 2019, Київ
Організаторами Форуму стали Всеукраїнська дорожня Асоціація  та Рівненська облдержадміністрація, за особистої ініціативи Голови ОДА Коваля Віталія Станіславовича.

Загалом на Форумі зібралося більше 450 учасників, що є абсолютним рекордом для заходів такого формату. Дорожні компанії усіх рівнів: топ-підрядники, дистриб’ютори дорожньої техніки та матеріалів. Провідні замовники. Керівництво профільних органів влади.

Захід став не лише всеукраїнським, а й міжнародним. У якості спікерів та учасників ми зібрали представників з 4 країн: Білорусі, Словаччини, Туреччини, Китаю. Крім того, у рамках Форуму була організована масштабна локальна виставка важкої дорожньо-будівельної статично та у русі. Учасники Форуму мали змогу стати свідками демонстрації новітньої снігоприбиральної техніки у русі.

ВІДЕО
Изображение
РЕЗОЛЮЦІЯ
Изображение
ФОТО