Blog categories

Comments

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ ОТРИМАЄ ДОДАТКОВИЙ МІЛЬЯРД НА ДОРОГИ

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ ОТРИМАЄ ДОДАТКОВИЙ МІЛЬЯРД НА ДОРОГИ

Про це на першій своїй пресконференції в якості голови Запорізької ОДА повідомив Віталій Боговін, передає Depo.Запоріжжя.    

Запорізька область отримає додатковий мільярд гривень, призначений на ремонт доріг місцевого значення. Якщо кошти надходитимуть, заплановані місцеві дороги полагодять до кінця року. «Виділений ще один мільярд гривень додаткових коштів на Запорізьку область на будівництво доріг місцевого значення. Уже оголошені перші тендери. Процедура зайняла десь до двох місяців. При надходженні коштів надіємося добудувати ті дороги до кінця року», – зазначив Боговін.

Ремонти на трасах державного значення в Запорізькій області, за словами голови ОДА, тривають за графіком і будуть закінчені наприкінці липня – у перших числах серпня.  

Нагадаємо, через ремонти на курортних трасах Запорізької області – затори, розроблена схема об’їзду.

Джерело: Depo.Запоріжжя.  

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://vda.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/headers_analitica.png);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}