Blog categories

Comments

Зважування у русі, або Weigh-in-motion

Зважування у русі, або Weigh-in-motion

Завжди надихали сучасні технології та розумні транспортні системи й Weigh-in-motion навіть звучить прогресивно, хоча насправді технологія зважування у русі була винайдена у США ще у 50-х роках ХХ століття.

В Україні ж у 2021 році планується встановити 120 майданчиків WIM, половину з яких замовляє Укравтодор, а іншим Замовником виступає ДП “Фінансування інфраструктурних проектів”, що, безумовно, позитивно вплине на дорожню інфраструктуру.

Наразі нам необхідна технологія WIM, адже з початку цього року до кінця листопада Укртрансбезпека у співпраці з Нацполіцією нарахували більше 118 млн грн плати за перевантаження.

Порушень могло бути у рази менше, впровадивши систему зважування у русі, у тому числі й на мостах.

Більше того, система Bridge Weigh-in-Motion надає також додаткову інформацію, яка може допомогти в оцінці стану мосту, вимірюванні рівня деформації та наявних дефектах для попередження можливих аварійних ситуацій у майбутньому.

Думаю, ДП «Фінінпро», Міністерство інфрастуктури України (посилання) слід замислитись щодо системи Bridge Weigh-in-Motion, тим більше нам необхідно втілювати Концепцію відновлення мостів на 2020-25 рр.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://vda.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/headers_analitica.png);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 350px;}